کد خبر:5249
پ

فولاژ جذاب!

فولاد آلیاژی ایران که بزرگترین تولید کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرن ترین کارخانجات فولاد آلیاژی دنیا می باشد و به تازگی پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی آن توسط هیئت مدیره آن در صف بررسی ست، گزارش مرداد را به شرح زیر ارائه داده است..

نیتا ، فولاد آلیاژی ایران در مرداد ۹۹،  با ۴۶۶ میلیارد تومان فروش نسبت به ماه قبل ۷ درصد افت داشته است. با این حال مبلغ فروش مرداد ۹۹ نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۱۱۷ درصدی داشته است!

۹۱ درصد بازار فولاژ در مرداد داخلی بوده و در این بازار فولاد آلیاژی سهم عمده فروش را دارد. نرخ محصول اصلی شرکت  با ۲۴ درصد افزایش ۱۳۱٫۵۴۷٫۴۱۲ریال به ازای هر تن گزارش شده است.

مقدار تولید شرکت در مرداد نسبت به تیر ۱۰ درصد رشد داشته و به ۴۳٫۵۸۲ تن رسیده است. مقدار فروش مرداد با کاهش ۳ درصدی مواجه شده و ۳۶,۳۸۰ تن میباشد. سطح فروش مرداد و تیرماه نسبت به ماهه های قبل از رشد خوبی در این آیتم حکایت دارد.

مجموع مبلغ تجمعی فروش فولاژ  در ۵ ماهه ابتدای سال مالی جاری ،  ۱۸۵۴ میلیارد تومان است که در مقایسه با دوره مشابه سال ۹۸، افزایش  ۶۲ درصدی را نشان میدهد!

مقدار فروش محصولات شرکت در ۵ماهه ابتدایی سال با رشد ۱ درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته به ۱۹۱٫۲۸۲ تن رسیده است. پیش بینی می شود مقدار فروش شرکت در سال جاری افزایشی باشد.

عملکرد مرداد ماه فولاژ

نیتا نیوز