امروز: سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / قبل از ظهر / | برابر با: الثلاثاء 7 شوال 1442 | 2021-05-18
کد خبر: 1413 |
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶ | ارسال توسط : |
148 بازدید
۰
ارسال به دوستان
پ

سالهاست که دیگر اطلاع رسانی متحول گشته و هر روز یک راه جدید برای ارتباطات بوجود می آید و این حرکت همچنان هر روز تکرار می گردد. با توجه به اینکه این تحول در عرصه خبر نیز کامل به چشم می اید . استفاده از سایتهای مختلف خبری که روزانه جمعیت کثیری را در خود به عنوان خواننده جذب می کند اثبات این حرف و ادعا می باشد در حالی که در زمان کنونی دیگر جایی برای نشریات کاغذی وجود ندارد .

مجموعه در پیش رو استفاده از تمام امکانات خاص و استفاده از نیروی بسیار حرفه ای در عرصه اطلاع رسانی بوده و با توجه به فن روز امکان براورده نمودن خواستها و انتظارات اطلاع رسانی مجموعه های مختلف را شامل می شود .

مدیران و پرسنل مربوطه با این مجموعه تمام سعی و تلاش خود را بر آن گماشته اند تا با توجه به دانش به روز خود بتواند جمع انتظارات بخش خبر و اطلاع رسانی را فراهم و برآورد نمایند.

نیتا نیوز سایتی خبری تحلیلی درحوزه تخصصی اقتصادی اجتماعی است که تلاش می‌کند ضمن تولید اخبار و تحلیل‌های  مرتبط به ایران، فرآورده‌های خبری تولید شده در دیگر رسانه‌های رسمی داخل را بازنشر دهد و به عنوان یک پایگاه خبری نیازهای اطلاعاتی مخاطبان خود را برطرف سازد و باتوجه به اینکه فعالیت های اقتصادی اجتماعی در ایران ارتباط نزدیکی با تحولات بازارهای جهانی دارد، نیتا نیوز می‌کوشد مهمترین اخبارتحولات اقتصادی منطقه و جهان را نیز رصد و منتشر کند.

نیتا نیوز بر آن است همه نیازهای اطلاعاتی، خبری و تحلیلی مرتبط با جامعه رابرای مخاطبان خاص و عام خود اعم از صاحبنظران عرصه اقتصادی، فعالان اقتصادی، سرمایه گذران و تولیدکنندگان، کارآفرینان و علاقه مندان سرمایه گذاری‌های خرد و کلان رافراهم آورد.

نیتا نیوز بعنوان یک رسانه همواره کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های اقتصادی ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد. نیتا نیوز به هیچ گروه، حزب، دسته و بنگاه تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

نیتا نیوز یک پایگاه خبری ایرانی است و در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه های اقتصادی اجتماعی فعالیت می کند.

شما می توانید از طریق ایمیل رسمی سایت به نشانی holdingnews@yahoo.com   با ما در ارتباط باشید.

مدیر مسوول :   اکبر زمانی

سردبیر : عباس هادی افروز 

کلیه حقوق این سایت برای ” نیتا نیوز ” (دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۷۷۱۵۵ ) محفوظ است .

تماس با مدیر مسوول: ۰۹۱۲۸۰۸۵۹۷۴

تماس با سردبیر : ۰۹۱۲۸۰۰۷۰۸۲

آدرس : تهران – دهکده المپیک – بلوار امیر کبیر بلوار هاشم زاده قائم ۱۲ پلاک ۱۳ طبقه سوم

کدپستی : ۱۴۹۴۹۸۴۹۱۴

ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!